ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ – ЗАПРОШЕННЯ

ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» спільно із TransparencyInternational Україна, запрошують Вас взяти участь у тренінгу

«громадська антикорупційна експертиза»

26–27 січня 2015 р., м. Дніпропетровськ

Мета тренінгу:

Підвищити спроможність учасників тренінгу з організації та проведення громадської антикорупційної експертизиз урахуванням Національної антикорупційної стратегії на 2014 – 2017 роки та новел антикорупційного законодавства. Підготовити та сформувати групу громадських експертів для аналізу та удосконалення Програми запобігання та протидії корупції у Дніпропетровській області на 2013 – 2015 роки.

Тренер:

Олексій Хмара, виконавчий директор TransparencyInternational Україна.

Під час тренінгу буде представлена авторська методика громадської антикорупційної експертизи, яка використовується провідними аналітичними центрами.

До участі у тренінгу запрошуються:представники аналітичних центрів, інститутів громадянського суспільства, бізнес-асоціацій, члени консультативно-дорадчих органів, утворених при органах влади (громадські ради, громадські експертні ради), депутати місцевих рад (обласної, районних, міськихта районних у містах рад), журналісти, студенти ВНЗ зм. Дніпропетровська, які хочуть отримати знання та практичні навички проведення громадської антикорупційної експертизи нормативно-правових актів, а також долучитися до процесу оцінки та удосконалення місцевих програм запобігання та протидії корупції.

Умови участі у тренінгу:якщо Ви зацікавилися пропозицією та бажаєте взяти участь у тренінгу, то для цього необхідно до 17:00 24 січня 2015р. надіслати в електронному виглядізаявку (форма заявки наведена у додатку до цього листа) на адресу: dcecrp@i.ua, або заповнити за посиланням: http://goo.gl/forms/Qpz5qfTMXa .

До участі у тренінгу допускаються лише особи, які отримали від організаторів офіційне підтвердження своєї участі у тренінгу.

Організатори забезпечують усіх учасників тренінгу роздатковими матеріалами та харчуванням (обід та кава-брейк). Організатори тренінгу не відшкодовують учасниками витрати на проїзд та проживання.

Місце проведення тренінгу:м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29, ауд. № 104 (у приміщенні Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України).

Тренінг проводиться у межах проекту № 48695 «Громадська оцінка місцевої антикорупційної програми, ініціювання її удосконалення та запровадження громадської антикорупційної експертизи» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» (http://www.irf.ua).

Контактна особа:Андреєв Олексій, (066) 77-66-456, dcecrp@i.ua,www.dcecrp.ho.ua

ФОРМА ЗАЯВКИ

Leave a Reply

Your email address will not be published.