Продовжуємо заняття в проєкті «Інтегрована арт-терапія для дітей та матерів внутрішньо переміщених осіб, що пережили воєнний стрес».  Ситуація в країні не дуже оптимістична: ракетні удари по Україні, відсутність світла та води, напружені нерви та хвилювання. Тим більш актуальні стають наші заходи, які намагаємось проводити незважаючи ні на що.

Дихальні вправи, емоції, які виражаємо через голос, пісні, які самі обираємо під існуючий настрій. Так протягом кожного заняття з Євгенією Карельською мами проходять емоційні кроки від суму до натхнення. Учасниці проєкту тренуються слухати себе та інших, управляти власними емоціями та покращувати атмосферу для оточуючих.  Вони вже співали багато пісень, які надають їм емоційну опору в буремному житті.

 

Тим часом з дітьми працюють психологи, які практикують ігрові підходи.
Важливо пам’ятати, що людина може спілкуватися зі світом не тільки словами, а й емоціями, рухом тіла та за допомогою творчості. Саме на наших заняттях діти намагаються говорити один з одним, знімають стрес через рухливі ігри. Діти навчаються творити  через незвичні речі та матеріали.
Проєкт «Інтегрована арт-терапія для дітей та матерів внутрішньо переміщених осіб, що пережили воєнний стрес» реалізується Центром «Тамариск» в рамках міні-гранту проєкту EU4CSOs за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне “.

Leave a Reply

Your email address will not be published.