Проект АгроІнвест Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує конкурс грантів (п’ятий тур) на реалізацію грантової програми, спрямованої на розвиток ланцюгів доданої вартості організацій виробників сільськогосподарської продукції. Гранти будуть надаватися і реалізовуватися відповідно до нормативних документів USAID та уряду США, що регулюють надання грантів в рамках контрактів, а також згідно з внутрішніми положеннями проекту АгроІнвест щодо управління грантами.

Метою грантової програми є розвиток спроможностей організацій виробників з надання послуг своїм членам, розбудова ланцюгів доданої вартості продукції, що виробляють члени даної організації та покращення доступу до каналів її збуту.

Тривалість впровадження грантового проекту (програми) повинна становити до 11 місяців, починаючи з листопада 2014 року. Передбачається, що для виконання проектів (програми) буде надано 3 (три) гранти до 300 000 грн. кожен. Внесок Заявника та/або фінансування третіх сторін повинен складати не менше, ніж 50% від загальної суми проекту.

Пакет документів для подання заявки на одержання гранту слід надати в офіс проекту АгроІнвест не пізніше 17:00, 24 жовтня 2014 року.

Докладний опис Грантової програми, вимог до одержувача гранту, інструкцій щодо підготовки та подання заявки на одержання гранту та форми документів наведено в Запрошенні до подання заявок та додатках до нього:

Запрошення до подання заявок на одержання гранту № AGRO-GA14-3A-20

Додатки

A. Форма повної заявки на одержання гранту з додатками

B. Форми бюджету в форматі Excel (В1 та В2)

C. Форма самооцінки участника конкурсу.

D. Необхідні засвідчення.

E. Обстеження організацій-заявників з питань рівних можливостей.

Leave a Reply

Your email address will not be published.