Центр інноваційної освіти «Про.СВІТ» запрошує дітей віком 10-13 років взяти участь у конкурсі та отримати грант, що покриває вартість навчання на курсах.

Ми усвідомлюємо, що сьогоднішня економічна ситуація не дозволяє багатьом родинам нести додаткові витрати, але що може бути важливішим за розвиток дитини?

Пропонуємо дітям взяти участь в конкурсі:

До 7 листопада 2014, 23:59 надіслати на адресу: prosvit.center@gmail.com есе на тему «Яким я бачу світ у майбутньому?» (не більше 1 сторінки A4) або посилання на відео, де аплікант викладає свої думки з цього приводу (не більше 2 хв). А також просимо обґрунтувати своє прагнення/причини отримати грант в тому ж листі, в якому ви надсилатимете есей.
Заявки розглядатиме експертна комісія, до якої увійдуть представники компаній, що надаватимуть гранти. Серед аплікантів буде обрано 5 дітей.

Оголошення результатів – 14 листопада.

Особлива увага буде приділятись дітям-переселенцям із зони АТО та сім’ям, які потрапили у скрутне фінансове становище.

Про курси:

Курси складаються із чотирьох основних блоків:

· Світ науки – діти разом із вчителями у форматі гри створять світ від давніх часів до сьогодення;

· Світ підприємництва – вчитимемось працювати в команді; розберемось у персональних фінансах та створимо власний продукт у підприємницькій лабораторії, а також навчимось створювати для нього попит.

· Світ мистецтва – подивимось на людину як на творця, подумаємо “для чого творити?”, ”які зміни потрібні суспільству?”, ”яким чином кожен може долучатись до творення змін?”; навчимося бачити красу навколо себе та проживемо цінний емоційно-естетичний досвід.

· Світ і Я – на основі набутих знань та завдяки роботі в команді реалізуємо практичний міні-проект.

Місце проведення: навчальний корпус Українського Католицького Університету, Хуторівка 35а

Заняття – двічі у тиждень.

Ми прагнемо дати дітям знання, необхідні для цілісного щасливого життя; вміння, потрібні для того, щоб бути успішними у ХХІ столітті. Запрошуємо приєднатись!

Детальніше: http://www.prosvitcenter.org/

За додатковою інформацією звертайтесь:

Tel.: 050 370 99 66

Leave a Reply

Your email address will not be published.