Тренінг “Основи геймифікації: гра як спосіб залучення цільових аудиторій” відбувся в Центрі “Тамариск” 20-21 квітня 2023р. Активісти навчалися технікам залучення мешканців громади до волонтерської, громадської та іншої суспільно корисної діяльності.

Учасники ознайомилися з іграми різного ступеню складності, але кожна гра була про демократію. В ігровому процесі дуже просто показати людям в чому дискримінація людей з різним соціальним рівнем, з інвалідністю, мігрантів або ВПО. В ігровому процесі можна пояснювати соціальні права людей, сутність реформи децентралізації, роботу парламенту, а також пояснювати чому важливе виборче право і на що треба звертати увагу під час виборів.

Під час заходу учасники по новому поглянули на процес створення симуляційних ігор. Люди, з якими ми працюємо в громадах зараз знаходяться в стресових умовах та гра майже єдиний спосіб навчання, набуття нового досвіду та здобуття ресурсу для життя. Два дні були дуже насиченими та надихнули учасників ІV “Школи інформування та комунікації” на подальшу роботу в громадах та впровадження демократичних змін для гідного життя українців.

Захід проводився в рамках проекту “Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України”, що реалізується Центром “Тамариск” за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

Leave a Reply

Your email address will not be published.