2 жовтня 2017 року в місті Новомосковськ Дніпропетровської області громадські активісти зіграли в гру « Світ Громад» із сценарієм «туристичний центр».

За  умовами сценарію, перемога можлива, якщо привабливість громади 5 і вище. У громаді є парк відпочинку, музей, готель і ресторан, а показники гравців повинні бути  не нижче: здоров’я 2, щастя 4, комунікативна компетенція 5.

Гру проводив  Віталій Моргун – менеджер з комунікацій Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск».

Під час кожного раунду гри учасники проходили повний цикл від виборів мера до його звітування за результатами діяльності. Головним висновком стало те, що розвиток громади може бути за умови згуртованості громади та активної участі всіх  її мешканців.

Захід відбувся в рамках проекту «Міське планування із залученням громадськості м. Новомосковськ Дніпропетровської обл.», що реалізується  громадською  організацією «Від мрії до дії» в партнерстві з ГО «Шлях до майбутнього» та ГПО «Прометей» в рамках Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду, що виконуються Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GIZ GmbH.

Leave a Reply

Your email address will not be published.