22-23 травня 2014 року у Львові відбудеться другий практичний Форум для жінок-власниць бізнесу, якому ще не виповнилося 5 років, під назвою «Українки в Бізнесі: власна справа – розвиток та успіх». Цей Форум стане вже третьою подією в даному форматі. Подібні зустрічі вже проходили в 2013 році в Києві «Жінки – підприємці: майбутня рушійна сила української економіки» та Дніпропетровську «Українки в Бізнесі: власна справа – розвиток та успіх», де були присутні багато представниць бізнесу з різних регіонів України.

Організатором цього заходу виступить Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS), в партнерстві з Українським жіночим фондом, консалтинговим агенством «Вєдіс», соціальною мережею для жінок-підприємців “Українки в бізнесі” (www.ukrainky.biz) та куратором програми «Invest for the Future» в Україні Марією Котвіцькою. Подія пройде за підтримки посольства США в Україні.

Мета Форуму – стимулювати розвиток жіночого підприємництва в Україні, розглянути приклади успішних підприємств, керівниками або засновниками яких є українські жінки, показати шлях для розвитку та пошуку нових перспектив. Протягом двох днів жінки-підприємці матимуть можливість навчатися у професіоналів та спілкуватися з однодумцями, які щодня зустрічаються зі схожими викликами і труднощами. Учасниці Форуму будуть ділитися власним досвідом, ідеями та досягненнями у веденні бізнесу. Одна з цілей заходу передбачає популяризацію та розширення соціальної мережі “Українки в бізнесі” (www.ukrainky.biz) для допомоги та можливості залучення жінок до підприємництва в Україні.

Формат конференції передбачає 12 практичних сесії протягом 2-х днів з кращими експертами з фінансів, права, маркетингу, продажів, комунікації, тайм-менеджменту, реклами через соціальні медіа, а також серію надихаючих зустрічей за круглим столом. Під час сесій учасниці отримають корисні та головне практичні навички, що допоможуть зростити бізнес, шукатимуть шляхи вирішення актуальних питань та матимуть можливість розширити ділові контакти, отримати індивідуальні консультації. А історії успіху жінок-підприємців стануть джерелом натхнення для усіх учасниць Форуму. На резидентів конференції чекає також продовження навчання і всебічна підтримка після події у форматі онлайн консультацій і тренінгів від менторів проекту.

Серед почесних гостей та доповідачів Форуму: Евелін Бучацький – партнер бізнес-акселератора Eastlabs, Агнєшка Білінська – керівник представництва Vital Voices у Польщі, організації, що підтримує та надихає активних жінок у всьому світі, Марія Котвіцька – директор та співвласник міжнародної агенції «AGV – Aftermarket Global Vision», автор проекту бізнес-платформи для жінок www.ukrainky.biz, Софія Опацька – CEO Львівської бізнес-школи, Тетяна Герасимова – власник консалтингового агенства з фінансових питань «Вєдіс», Тетяна Романенко – бізнес-тренер з питань підвищення рівня фінансової грамотності, голова правління кредитної спілки «Юкон», Оксана Руда – директор програм ІСАР «Єднання», доцент кафедри психології Інституту соціально-політичних та психологічних наук, бізнес-тренер, громадський діяч,Світлана Гончарова – автор популярного ресурсу для мам www.flymama.info, Андрій Гринчук – адвокат, керуючий партнер юридичної фірми «Гринчук Мазур та Партнери», Леонід Золін – коучер, автор унікальної системи візуальної психодіагностики, Тарас Хома – викладач LvBS, експерт з фінансів, Отар Довженко – медіа експерт, викладач Школи журналістики УКУ.
Докладніше про програму читайте на сайті www.ukrainky.biz

На Форум запрошуються жінки-підприємці, власниці бізнесу (досвід підприємницької діяльності від півроку до 5-х років) з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Дніпропетровської, Херсонської, Одеської та Запорізької областей.

Онлайн-реєстрація відкрита з 19 квітня на сайті www.ukrainky.biz, або через пряме посилання на анкету http://ukrainky.biz/lviv/registration і триватиме до 10 травня 2014 року.

Всі анкети будуть розглянуті, а відібрані кандидатури учасників отримають офіційне запрошення після 12 травня 2014 року.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації та попереднього відбору.

Контактні особи:
Анастасія Березна, Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS)
Галина Онишко, Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS)

Тел.: (032) 240 99 58
(067) 673 18 76

Leave a Reply

Your email address will not be published.