07 квітня 2017 року Проект Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні» спільно із Дніпропетровською обласною державною адміністрацією проводить обласний форум «Інтеграція ВПО та розвиток громад: кращі практики».

Метою форуму є створення простору для обміну досвідом та мережування представників державних організацій та НУО, що впроваджують заходи та проекти в Дніпропетровської області, спрямовані на інтеграцію ВПО. 

Організатори запрошують взяти участь у цьому заході представників організації, що працюють у Дніпропетровській області.

На форумі передбачається презентація практик роботи організацій за трьома напрямками діяльності: 
• інтеграція через реалізацію культурних та освітніх проектів;
• інтеграція через надання соціальних послуг; 
• інтеграція через ініціативи із працевлаштування та підвищення потенціалу ВПО.

Планується присутність представників декількох міжнародних організацій, напрямки діяльності яких спрямовані на надання технічної допомоги у вирішення проблематики, що пов’язана з  внутрішнім переміщенням в Україні.

За підсумками форуму буде видано брошуру, що містить приклади успішних практик учасників.
Захід відбудеться у «Центрі конференцій – Parle», що знаходиться за адресою вул. Троїцька 21г, м. Дніпро (Проект програми додається). 

Реєстраційна форма на участь у Форумі в доступі до 04 квітня 2017р.за посиланням : https://docs.google.com/forms/d/1F_sWBiIneVocqDr8eVaeGh-V3aGLAYniO5-mvJDjWFA/edit?ts=58de0020

У разі виникнення додаткових питаннь звертатись за телефоном +38-095-394-15-49 або на адресу електронної пошти: dnipro.coe@gmail.com

З усіх питань у цьому листі прохання звертатись до Олександра Кисельова, консультанта Проекту Ради Європи: +38-095-394-15-49 у Дніпропетровській області.

Обласний Форум «Інтеграція ВПО та розвиток громад: кращі практики» – це можливість поспілкуватися з однодумцями, поділитися досвідом, знайти нові знайомства для подальшої співпраці!

Попередня програма Форуму у Дніпрі

Leave a Reply

Your email address will not be published.