Фонд Східна Європа та CASE-Україна оголошують конкурс грантів для проведення адвокаційних кампаній в рамках проекту «Ціна держави». Проект реалізується Фондом Східна Європа та CASE-Україна за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Метою проекту, який розпочався в січні 2014р., є залучення широких кіл громадськості, ЗМІ, організацій громадянського суспільства (ОГС) до процесів моніторингу публічних фінансів та формування державного та місцевих бюджетів. В рамках проекту проводяться аналітичні дослідження та розробляються рекомендації для уряду України, адаптовані директиви щодо бюджетної підтримки Європейського Союзу для уряду України, створено платформу громадських організацій, які зацікавлені в підвищенні своєї компетенції у сфері публічних фінансів. Також в рамках проекту розроблений інтерактивний веб-сайт www.costua.com, який дає змогу ознайомитися з основними параметрами бюджету України у простій та доступній формі. Проект також працює з журналістами з метою навчити їх використовувати розроблені в рамках проекту ресурси, щоб вони могли в зрозумілій формі доносити складну економічну інформацію до власної аудиторії.

Цим оголошенням про конкурс розпочинається черговий етап проекту, в рамках якого будуть підтримані ініціативи громадських організацій, що передбачають проведення адвокаційних кампаній (кампаній громадянського представництва) в сфері управління публічними фінансами на національному та місцевому рівнях.

Загальні цілі конкурсу є такими:
– підвищення прозорості бюджетів різного рівня, зокрема сприяння створенню ефективних процедур громадської участі у формуванні бюджетів та моніторинг їх виконання;
– підвищення обізнаності громадськості про бюджетний процес, планування та управління бюджетами різного рівня;
– підвищення спроможності місцевих ОГС у процесах формування та моніторингу реалізації цільових програм бюджетів місцевого рівня.

До участі у конкурсі запрошуються офіційно зареєстровані організації громадянського суспільства з усіх регіонів України, що знаходяться на території, підконтрольній уряду України, які мають достатні матеріальні ресурси і кваліфікований персонал та здатні реалізувати відповідний проект.

Детальну інформацію про конкурс можна отримати на веб-сайті Фонду Східна Європа www.eef.org.ua в Розділі «Конкурси». Аплікаційні форми знаходяться у Розділі «Рекомендації».

Всі заявки мають бути надіслані на адресу електронної пошти: konkurs@eef.org.ua не пізніше 24-ї години 12 травня 2015 р.

Питання щодо цього конкурсу можна надсилати у письмовій формі на електронну адресу yuriyp@eef.org.ua до 30 квітня 2015 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published.