Фонд Jeanne Sauvé запрошує яскравих молодих активістів з різних дисциплін і галузей взяти участь в програмі з лідерства. Програма є унікальною в тому, що перший рік стипендіати вивчають предмети і проживають в Монреалі, а наступні два роки – це робота безпосередньо у країнах, звідки кандидати походять.

Учасникам з досвідом роботи в області освіти, управління, політики, соціальних інновацій та інших галузях, пропонується зробити свій внесок в розуміння питання лідерства шляхом обговорення та прийняття рішень.
Cтипендіати отримують такі переваги: доступ до ресурсів (у тому числі аудит курсів) при Університеті Макгілла і в університеті Конкордія; проходження спеціальних програм розвитку з акцентом на навички, необхідні для громадського лідерства; персональний коучинг на підтримку розвитку лідерства учасників, тощо.
Критерії прийнятності: вік 25-30 років (включно); наявність університетського диплому; високі знання англійської мови (знання французької мови є плюсом); трирічний професійний досвід, заповнення онлайн-анкети.
Стипендія: проживання, стипендія на додаткові потреби
Дедлайн: 1 вересня 2014

Leave a Reply

Your email address will not be published.