17 грудня 2022 року в Центрі Тамариск був проведений онлайн майстер-клас з фізичної безпеки громадських активістів.  Генрі Дем’янович, тренер з безпеки правозахисників, ознайомив учасників “IV Школи інформування та комунікації” з теорією оцінки ризиків та концепцією складання планів безпеки, як особистих, так і для організацій.

Активісти зробили домашнє завдання:

  • складали таблицю власних ризиків, провели їхню оцінку, як найбільш вірогідних так і найбільш шкідливих (руйнівних);
  • складали власні плани безпеки, тобто заходи, що можуть мінімізувати або усунути ризики.

 

За результатами цієї роботи тренер провів індивідуальні консультації для бажаючих. Онлайн роботі заважало відключення світла майже по всій країні, тому вебінар було записане навчальне відео з консультаціями стосовно домашнього завдання. Учасники Школи проглядали відео коли ситуація з електроенергією стабілізувалася.

Крім цього, виникли питання, стосовно військового періоду, волонтерської діяльності та окупації деяких територій, відповіді на які були цікавими для кожного в групі. Генрі Дем’янович пояснив що можна зробити активісту, а що знаходиться поза нашою зоною впливу.

Захід проводився в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.