Фестиваль думок 2020 стартує! Збираємо теми для дискусій

2020-ий рік щойно добіг екватору, а вже можна напевне сказати, що він запам’ятається світові як уособлення тривоги, розгубленості, зруйнованих планів та соціальної ізоляції. Людство зіштовхнулось із серйозними викликами, до яких не було готове. Ми не знаємо, чи стане колись реальність знову такою, до якої ми звикли, тож поки ми адоптуємось до умов пандемії COVID-19. І саме про цей новий світ, про обмеження та правила, про закриті кордони та соціальну дистанцію, про те, як у всьому цьому продовжувати жити, запрошуємо вас поговорити на Фестивалі думок 2020.

Наразі ми обережно плануємо нашу довгоочікувану зустріч традиційно на початку вересня (попередньо 5-6-го числа). Ми слідкуємо за епідеміологічною ситуацією, балансуємо з форматами між он- і офлайном, досліджуємо нові інструменти, щоб вже дуже скоро обговорити з вами безліч надважливих питань.

 
 
 
 

Вам, як і нам, є що сказати? Тоді поспішайте заповнити анкету!

 
 
 
 
ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ
 
 
 
 

Виносьте питання, які вас непокоять, на публічне обговорення, діліться своїми переживаннями, транслюйте свої ідеї – будемо спільно шукати відповіді та рішення. Ви можете запропонувати себе чи знайомого в якості спікерів, або ж долучитись до обговорення з позиції учасників. Ми допоможемо запросити цікавих людей, які знаються на вашій темі, знайдемо модераторів та створимо комфортний простір для дискусії. Теми дискусій на Фестиваль думок 2020 приймаються до 31 липня.

Ми не встановлюємо жодних тематичних обмежень, як і раніше, ви можете пропонувати до обговорення все, що є для вас і для вашої громади важливим, проте питання подолання наслідків пандемії COVID-19 та тривалого карантину, з об’єктивних причин, будуть у фокусі. 

Ви можете брати на себе підготовку заявленої вами дискусії чи ресурсно долучитись до облаштування локацій, ставши партнерами заходу. Якщо ви готові докласти зусиль чи поділитись ресурсами, створюючи спільну подію, зазначте це в анкеті для збору тем або зв’яжіться з нами телефоном/емейлом.

Також ви можете доєднатись до команди фестивалю як волонтери, для цього потрібно заповнити невеличку анкету. 

 
 
 
 
СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ
 
 
 
 

Подія у фейсбук:

https://cutt.ly/6sm4Wwj

Leave a Reply

Your email address will not be published.