08 грудня 2015 року, у вівторок, об 11.00 годині у прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ відбудеться прес-конференція на тему: «Цифрова безпека у боротьбі з корупцією: як журналістам та викривачам захистити себе?».

Викривання корупційних фактів в Україні є вкрай важливою, але дуже ризиковою справою. Високий рівень загроз для журналістів-розслідувачів залишається реальністю навіть після Революції Гідності. Корупціонери робитимуть усе можливе, щоб уникнути викриття. Водночас, журналісти у своїй діяльності все більше покладаються на електронні засоби комунікації.

Наскільки безпечним сьогодні є використання традиційних каналів комунікації з інформаторами (електронна пошта, скап, вайбер, мобільний зв’язок)? Які загрози для приватності вашої комунікації вони несуть та в чому їх слабкі місця? Як максимально захистити свою приватність від стороннього втручання? Як зробити спілкування з інформаторами більш безпечним?

 

На ці та інші питання відповідатимуть:

  • Микола Костинян, головний тренер Школи цифрової безпеки DSS380;
  • Ігор Шевляков, директор програми «Демократичний процес та належне врядування» Українського інституту публічної політики.

 

До відома! Цього ж дня у ДОО НСЖУ фахівці з питань цифрової безпеки проведуть для журналістів-розслідувачів тренінг на тему: «Безпека електронної комунікації для журналістів-розслідувачів: як захистити себе та викривачів?». При бажанні можна взяти участь.

 

Захід проводиться Українським інститутом публічної політики та Інститутом розвитку регіональної преси у партнерстві з Альянсом протидії корупції в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

* * *

Захід відбудеться в конференц-залі прес-клубу ДОО НСЖУ за адресою:
вул. Комсомольська, 8, м. Дніпропетровськ (Будинок Журналістів).

 

Запрошуються журналісти усіх ЗМІ.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.