4 грудня 2015 року в офісі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» відбувся тренінг «Еволюція цінностей: як залучати людей до розвитку місцевих громад».

Захід проводився  Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» для грантерів проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» у Дніпропетровській області за підтримки Європейського Союзу та ПРООН.

Тренер – Наталія Стаднічук.

Під час тренінгу було розглянуто концепцію розвитку людських цінностей, яка описує основні стадії розвитку особистості, організації та суспільства незалежно від культурних відмінностей.

Розуміння Спіральної Динаміки надає практичні ключи до процесів суспільного розвитку та залучення людей до позитивних змін у громадах.

Під час тренінгу учасники в ігровій формі мали змогу краще зрозуміти мову, навички та поведінку людей, які проходять різні стадії світосприйняття. Це дозволить учасникам вдосконалити свої комунікаційні навички з урахуванням ціннісних орієнтирів, важливих для різних цільових аудиторій та соціальних груп.

Зі слів учасника тренінгу Пилипа Гоголя: “Концепція Спіральної Динаміки дає унікальній та важливий інструмент для розуміння поведінки членів організації та можливість налагодити конструктивні взаємовідносини як в організації, так і в місцевій громаді”.

11 10 9 8 7  5 4 3 2 1

Leave a Reply

Your email address will not be published.