16-30 березня 2021 року  в Центрі «Тамариск» вдбувся  тренінг «Еволюція цінностей: основи інтегральної спіральної динаміки» для учасників ІІІ «Школи інформування та комунікації». Тренерка-коучиня Наталія Стаднічук ознайомила громадських активістів з моделлю розвитку людських цінностей «Інтегральна спіральна динаміка». Концепція описує 8 рівнів, кожен з яких відображає відповідний спосіб мислення та цінностей.

Як звертатися до цільової аудиторії з ключовим повідомленням? Що слід врахувати? Яка вона, зрозуміла мова? Такі питання розбирали учасники Школи під керівництвом тренера Наталії Стаднічук.  Усі напрацювання та відео із записом занять можна подивитися в особистому кабінеті на сайті.

Під час трьох онлайн занять учасники визначали власні цінності та цінності своїх цільових аудиторій, були розглянуто практичні аспекти залучення громадян з різним світоглядом до конструктивної громадської  діяльності ти побудови порозуміння між людьми з різними цінностями.

Навчання проводиться в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.