5 листопада 2018 р. у м. Новомосковськ відбувався експертний візит Центру «Тамариск». На зустріч зібрались представники громадські організації міста. У ході зустрічі Тетяна Кладієва, голова Правління Центру «Тамариск», презентувала проекти організації, у яких громадські активісти зможуть взяти участь, щоб підсилити власну спроможність:

8-ма Школа позитивних змін – програма, яка пропонує комплексних підхід до посилення ефективності організацій шляхом навчання на тренінгах та знайомства з практичною діяльністю найбільш активних регіональних громадських організацій.

Школа проектного менеджменту для організацій громадянського суспільства допомагає підвищити професійний рівень менеджерів через вдосконалення практичних навичок з використанням ефективних інструментів проектного менеджменту.

Далі, Віталій Моргун, експерт Центру «Тамариск» для учасників провів майстер-клас «Активізація місцевих громад», у ході якого приділив велику увагу таким темам, як сутність активізації, обговорення основних підходів до розвитку місцевої громади. Також, учасники тренінгу отримали інформацію щодо етапів активності місцевих громад та ролі громадського активіста.

Експертний візит проведений в рамках проекту «Зміцнення потенціалу громадських організацій Центральної та Східної України», який реалізується за підтримки Національного фонду демократії.

Leave a Reply

Your email address will not be published.