26 березня 2015 року представники центру громадських та культурних ініціатив «Тамариск» завітали з експертним візитом до працівників культури Дніпропетровського району. Олександр Мітьков і Віталій Моргун зустрічалися з директорами і художніми керівниками гуртків будинків культури Дніпропетровського району та працівниками районного відділу культури.

Під час зустрічі присутні мали змогу побачити мастер-клас зі створення мультиплікаційних роликів.
Віталій Моргун розповів присутнім, що анімація для нас це:
метод творчості, внутрішнього прояву, донесення особистих ідей оточуючим в цікавій і захоплюючій формі.
акумулювання інноваційних соціально-педагогічних технологій роботи с підростаючим поколінням при допомозі методів анімації і візуальної культури
унікальні знання по аудіовізуальній культурі і технікам створення мультиплікаційних фільмів
залучення молоді до усвідомлення і перших кроків на шляху вирішення гострих соціальних, екологічних проблем як свого оточення так і громади в цілому.
ігрова і захоплююча форма яка ретранслює визначеній групі різні аспекти життя та шляхи їх вирішення
Віталій Моргун зазначив, що створювати мультиплікаційні ролики на основі творів поетів, письменників – це чудовий спосіб виховання в дітях почуття краси. А для того, щоб в дітей та підлітків був додатковий стимул займатися створенням анімаційних фільмів, краще щоб їхня робота (ролики) були доступні для інших . Діти повинні знати що їхня робота не даремна і комусь потрібна та цікава, що вони своїми руками вносять у світ частку Прекрасного.
Олександр Мітьков зазначив, що за час створення мультфільму, дитина може побувати в ролі сценариста, актора, художника, аніматора і навіть монтажера. Тобто, вона знайомиться з різними видами творчої діяльності, отримує багато нової незвичайно цікавої інформації. Це прекрасний механізм для розвитку творчих здібностей дитини, а також можливість визначити, до якого виду діяльності дитина має більше схильності або здібностей. По завершенню зустрічі Сафронова Алла Василівна запропонувала провести тренінги з написання проектів та ефективних комунікацій для працівників культури.

Leave a Reply

Your email address will not be published.