Експертні візити – як це було!

 

Одного дня керівник та менеджер з комунікацій Центру громадських та культурних ініціатив «Тамариск» завітали в місто Підгородне з експертним візитом щоб поспілкуватися із молодими людьми, які мріють робити корисні справи.

Експерти розповідали про розвиток громади, соціальні проекти, волонтерство та  фандрейзинг.

Молодь дуже цікавило поняття фандрейзингу і волонтерства.

Карельська Тетяна розповіла молоді про фандрейзинг, що він представляє систему різноманітних форм і методів збору фінансових коштів, спрямованих на реалізацію соціально значущих проектів. У більш широкому сенсі слова фандрайзинг – це залучення не тільки фінансових коштів, але й інших потенційних ресурсів у вигляді інтелектуальних, наукових, креативних джерел для вирішення соціальних проблем. У передових країнах світу фандрайзинг є вираженням повсякденній діяльності безлічі неприбуткових громадських організацій.

Як розповів Антон Вусик, волонтер Центру «Тамариск», що саме той експертний візит та подальші консультації з мотивували молодих людей запровадити благодійні ярмарки,  завдяки яким було зібрано близько 30 тис. грн.

Перший ярмарок – розпродаж відбувся 30 серпня 2014 року в місті Підгородне на якому збирали пожертвування для допомоги військовослужбовцям України.

 

Всі бажаючі мали можливість продати або купити кулінарні домашні вироби, овочі та фрукти, які були отримані від фермерів міста, а також особистих пожертв у вигляді: одягу, взуття, книжок, посуду, прикрас, бабусиного скарбу, картин, малюнків (дитячих), шкільного приладдя і т.п. Також були надані послуги від професіоналів з фотографії, візажу, перукарських послуг.

 

Всі кошти зібрані на ярмарку: 4340 грн. — відразу були доставлені й передані до штабу допомоги пораненим КЗ ДОКЛ ім. І.І. Мечникова.

Молоді волонтери продовжували і далі проводити ярмарки, і останній пройшов в перших числах листопада.

Дана ярмарка була організована за підтримки міської ради та її голови, місцевого Будинку культури і приватних підприємців, які щедро надали для продажу солодощі і різні частування. В основному, на ярморці були hand-made вироби, чай і кава, щоб зігріти відвідувачів ринку з різноманітними солодощами. На цю ярмарку завітали хлопці з Самооборони, які також вирішили внести свій внесок у благодійність.

Волонтери сподіваються, що подальші експертні візити дадуть новий поштовх до розвитку.

1 ярмар (1) 1 ярмар 1 ярмарка (1) 1 ярмарка (2) 1 ярмарка (3) 1 ярмарка 2 ярмарка (1) 2 ярмарка (2) 2 ярмарка

Leave a Reply

Your email address will not be published.