30 липня 2015 року об 11:00 в місті Харкові на території дитячого будинку «Отрадне» відбудеться еко-майстер-клас «Сонце в користь» для дітей сиріт, волонтерів активістів.

Захід реалізується у рамках еко-енергетичного проекту «Сонце в користь» ГО «НОВА Енергія» та Харківською міською громадською організацією «ЕНЕРГІЯ МИРУ», в рамках ініціативи «Майстерня клімату» за підтримки міжнародного кліматичного руху 350.org.

Сьогодні вже не залишилося жодних сумнівів, стосовно актуальності таких понять як боротьба зі зміною клімату, енергозбереження, раціональне використання та розумна економія природних енергоресурсів, а також власних коштів, що витрачаються на енергоносії.

Метою заходу є зменшення споживання вуглеводневих енергоносіїв, зниження викидів вуглекислого газу на території містечка та популяризація екологічно чистих джерел енергії.

На базі дитячого містечка сімейного типу «Отрадне», активісти та волонтери харківських громадських організацій планують змонтувати 9 геліоколеторів на даху будівель з метою забезпечення підігріву води для потреб дітей, що мешкають у містечку. Під час еко-майстер-класу фахівці покажуть, як власними руками зібрати багатофункціональний сонячний колектор, що дозволить швидко та якісно заготовляти значні об’єми сухофруктів в літню та осінню пору року. Зібрану конструкцію передадуть у власність містечка. На території знаходиться фруктовий сад, тому мешканці містечка самі зможуть забезпечувати себе сухофруктами, а також відшкодовувати витрати за комунальні послуги.

Експерти проекту розкажуть про нюанси та важливі моменти, які необхідно враховувати під час виготовлення геліосистем власноруч, та, що також має важливе значення, яким чином їх обслуговувати протягом року. Всі бажаючі матимуть можливість задати власні питання організаторам заходу.

На захід запрошуються усі бажаючі: фахівці, громадські активісти, зацікавлені жителі регіону, а також представники місцевих і регіональних ЗМІ!

Адреса проведення заходу: м. Харків, вул. Тихая 4-я 80, дитяче містечко сімейного типу «Отрадне».

Умови участі: БЕЗКОШТОВНА, необхідна попередня реєстрація онлайн за посиланням до 29 липня 17:00.

Буде організовано трансфер с центру Харкова зареєстрованим учасникам.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь за адресою: energiya.nova@gmail.com або за номером +38050-83-76-941.

Розклад заходу:

Реєстрація учасників

10.45-11.00

Проведення майстер-класу

11:00-14.00

Неформальне обговорення

14:00-14:30

Leave a Reply

Your email address will not be published.