Онлайн майстер клас з такою назвою пройшов у Центрі “Тамариск” 17 квітня 2023 року. Учасники IV Школи інформування та комунікації  дізнавалися про правила створення іміджу громадянського суспільства в мережі інтернет, навчалися створювати контент плани та аналізувати ефективність онлайн спілкування в соціальних мережах.

Учасники та учасниці згадали принципи інформаційної безпеки в соціальних мережах, проговорили ознаки фейків та маніпуляцій. Переглянули сторінки своїх організацій у фейсбук та інстаграм, дізналися ключові положення створення іміджу громадської організації, що працює для людей. Визначили свою роль у соцмережах: автор, ретранслятор, коментатор, спостерігач. Обговорили важливість бути автором.

Разом з тренеркою  учасники розібрали найпоширеніші помилки в оформленні офіційних сторінок.

Учасники заходу поділилися досвідом створення відеоконтенту, візуального та аудіального контенту, текстових повідомлень. Розібрали правила контент плану. Розглянули ідеї для контент плану. Далі громадські активісти працювали в парах, створюючи власні контент плани та надаючи зворотній зв’язок людині у парі.   Результатом майстер класу став тижневий контент план для кожної організації – учасниці.

Захід проводився в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.