Дива кожного дня.

Скажіть, чи мріяли ви хоча б раз побути чарівником? Дітки, що прибули в Дніпро з окупованих територій  та лінії фронту, теж мріють. Зараз вони тільки навчаються творити чари в своєму повсякденному житті – подарунок мамі, оберіг для тата чи сюрприз для друга. Але через роки ця малеча буде створювати справжні дива та будувати Україну саме такою, якою вони її бачать.

З дітьми працюють дорослі чарівники:

Оксана Дон – практикуючий психолог, арт-терапевт, керівник АРТ – студії «Інсайт», член східно-української асоціації АРТ- терапевтів.

Олександр Пушков – практикуючий психолог, член Української спілки психотерапевтів, волонтер в міжнародних гуманітарних місіях.

Обидва психологи проводять не тільки групову терапію з дітьми, але й надають індивідуальні консультації батькам та іншим внутрішньо переміщеним особам.

Проєкт «Інтегрована арт-терапія для дітей та матерів внутрішньо переміщених осіб, що пережили воєнний стрес» реалізується Центром «Тамариск» в рамках міні-гранту проєкту EU4CSOs за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне “.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOs

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.