В жовтні 2014 року експерти знову завітали до активної молоді міста Підгородне.

На цей раз експерти запропонували реалізувати інформаційну кампанію – «Голосуй чесно» і «Не продавай свій голос – отримай більше після виборів» адже вони обіцяли молодим волонтерам нових поштовхів у їх розвитку.

 

Представники волонтерской групи Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск»   в Дніпропетровській області з 14 жовтня 2014 року по 24 жовтня реалізовували інформаційну кампанію – «Голосуй чесно» і «Не продавай свій голос – отримай більше після виборів».  Інформаційна кампанія реалізувалася  за підтримки Всеукраїнської мережі «Громадські ініціативи України» у партнерстві з громадськими організаціями, які мають спільну мету і бачення свідомого вибору, і розвитку України – «Наше Поділля» та Громадською сектором Євромайдан.

Кривий Ріг 1TM (1) Акція 1 Підгородне (1) Акція 1 Підгородне (2) Акція 2 Ювілейне (1) Акція 2 Ювілейне (2) Акція 2 Ювілейне Акція 3 Новомосковск SCN4682 Акція 4 -7 Дніпропетровськ (1) Акція 4 -7 Дніпропетровськ (3) Акція 4 -7 Дніпропетровськ (7) Акція 4 -7 Дніпропетровськ (9) Акція 8 Солоне (1) АКЦІЯ 9-15 (2) Волоське Горького

 

Мета кампанії полягала у тому щоб мотивувати громадян прийти на вибори, надати інформацію про те, як розібратися у виборчих списках, перевірити «якість» кандидата і не дати можливості маніпулювати виборцем.

 

Мобільна група Інформаційної кампанії за 10 днів провела 23 акції в різних місцях Дніпропетровської області, в яких волонтери Центру «Тамариск» розповсюджували  інформаційну продукцію проводили  вуличні акції спрямованих на інформування і мобілізацію виборців.

Кожне місце зустрічало по різному, зустрічалися люди, які підтримували дану кампанію, але також і ті, які навіть не бажали слухати про неї, але всі ставилися з розумінням і повагою до інформації. І тільки усі громадяни України з великою радістю приймали від волонтерів патріотичні стрічки і магніти.

У процесі акції активісти відвідували будинки культури, місцеві ради, школи та публічні місця скупчення людей.

Як зазначив Вусик Антон, волонтер акції, люди всіх місць із задоволенням погоджувалися зробити знімок на пам’ять і дякували за корисну інформацію.

Leave a Reply

Your email address will not be published.