25-27 квітня 2016 року Програма розвитку ООН запрошує повчитися, подумати та подискутувати про декларації чиновників та регулювання конфлікту інтересів. Якщо Ви маєте активну позицію та займаєтесь громадською діяльністю в одному із регіонів України, Друга антикорупційна школа ПРООНсаме для Вас!

Цього року Україну чекає повний запуск Національного агентства з питань запобігання корупції. Як Нацагентство, так і громадськість вже зовсім скоро матимуть доступ до електронної системи декларацій майна чиновників та можливість їх перевіряти. НАЗК матиме для цього спеціалізовані інструменти. Але які інструменти перевірки декларацій є у громадськості? Які реєстри відкриті? Чи будуть декларації опубліковані в загальнодоступному реєстрі? Як працюватиме електронна система декларування? Яку відповідальність нестиме чиновник за неправдиві дані в деклараціях? Перша частина Антикорупційної школи ПРООН буде присвячена відповідям саме на ці питання, які ми знаходитимемо разом з найефективнішими громадськими експертами.

У другій частині школи говоритимемо про запобігання конфлікту інтересів. Депутат місцевої ради відверто лобіює питання, пов’язані з його бізнес інтересами? Експерти поділяться найкращими практиками регулювання та запобігання конфлікту інтересів на місцевому рівні. Навчання завершиться розглядом практичних кейсів та командним «мозковим штурмом» щодо можливих регіональних проектів.

Зареєструватися для участі в заході можна за посиланням: http://goo.gl/forms/XQJtYpb9b0

Участь у заході безкоштовна. Проїзд та трансфер будуть відшкодовані організаторами.

Дедлайн подачі заявок – 13 квітня 2016 року, 23:59. Учасників, обраних для участі, буде повідомлено додатково.

Чекаємо на Вас!

Декларуємо.  Перевіряємо. Запобігаємо корупції разом.

Tetiana Grytsenko
Communications Associate, PhD
United Nations Development Programme in Ukraine

Democratisation, Human Rights and Civil Society Development Project
20 Esplanadna Street, Office 702
Kyiv
01001  Ukraine
Tel.: +38 044 253-
5965

Fax.: +38 044 253-5964

Ext:  375

www.ua.undp.org

https://www.facebook.com/UNDPUkraine

https://twitter.com/UNDPUkraine

Leave a Reply

Your email address will not be published.