Інформаційна кампанія Європейського Союзу «Громадянське суспільство – це ТИ» (#GOZNAMY) запрошує громадські організації та активістів долучитися до ініціативи #ДолаємоCovid19: КОЖНА ІСТОРІЯ МАЄ ЗНАЧЕННЯ! Розкажіть про свій досвід, виконайте нескладні умови й отримайте можливість скористатися онлайн-консультаціями експертів із комунікацій, фандрейзингу та інших важливих тем. Дедлайн – 11 травня 2020 р. включно.

Якщо ви, ваші друзі та колеги продовжують допомагати іншим в ці скрутні часи; якщо ви знайшли в обмеженнях нові можливості для розвитку; якщо ви пристосувалися до змін у житті через карантин і цей досвід може бути корисним для інших, розкажіть нам про це, поділіться своєю історією – вона може стати прикладом для багатьох!

Що потрібно зробити?

  • РОЗКАЖІТЬ СВОЮ ІСТОРІЮ. Це може бути коротке відео (до 30 сек), або фоторепортаж, або текст. Головне, аби ця розповідь була не лише про вас, а й про зміни, що відбуваються, про героїв, завдяки яким це стало можливим. Обов’язково додайте наприкінці своєї історії хештеги #ДолаємоCovid19, #GOZNAMY та #ПрямуємоРазом, аби вони змогли об’єднати у соцмережах всіх бажаючих!
  • ОПУБЛІКУЙТЕ ІСТОРІЮ на своїй особистій сторінці (або на сторінці своєї організації/групи/ініціативи) у Facebook і затегайте сторінку Громадянське суспільство – це ТИ
  • ЗАТЕГАЙТЕ ТИХ, хто є важливим учасником вашої історії (підтримує вашу організацію, працює з вами) і тих, кому ваші дії чи підтримка допомагають; далі – ПЕРЕДАЙТЕ ЇМ ВИКЛИК #ДолаємоCovid19 і ЗАПРОСІТЬ ПОДІЛИТИСЯ СВОЇМИ ІСТОРІЯМИ
  • РОЗМІСТІТЬ ПОСИЛАННЯ НА СВОЮ ІСТОРІЮ у коментарях до цього посту у Facebook до 11 травня 2020 року. Не забудьте зробити свій пост публічним! 

Що буде далі?

Ваша історія стане частиною інформаційної кампанії «Громадянське суспільство – це ти». Крім того, в рамках цієї кампанії буде відібрано ШІСТЬ найбільш тематично привабливих, цікавих та популярних історій, автори яких отримають такі можливості:

Більше інформації за посиланням.

Відповідальність за зміст та достовірність інформації у цьому промо-повідомленні несе автор (Проект ЄС «Регіональний механізм розвитку громадянського суспільства в країнах Східного Партнерства»). Ви отримали це промо-повідомлення, оскільки зареєстровані на порталі ГУРТ і безоплатно користуєтеся його інформаційними послугами. Ви підтримаєте ГУРТ, якщо порекомендуєте нас зацікавленим у поширенні промо-повідомлень установам та організаціям. Розвиваємо життєздатний громадський сектор разом! 

Leave a Reply

Your email address will not be published.