Запрошуємо громадських активістів Дніпропетровської області до участі у тренінгу «Основи громадської експертизи»

Одним з позитивних результатів Євромайдану в Україні стало стрімке зростання самоорганізації та громадської активності серед звичайних громадян. Значна кількість небайдужих людей зрозуміла, що без їх активної участі у процесах державотворення в Україні неможливо побудувати демократичну державу, у якій принципи верховенства права, підзвітності та відповідальності влади перед громадянами стануть не лозунгами чи деклараціями, а щоденною практикою.

Враховуючи, що більшість громадських активістів не мають досвіду проведення громадського моніторингу або експертизи діяльності органів влади, ЦПГКІ «Тамариск» спільно із ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» проводять 21 червня 2014 р. у Дніпропетровську тренінг для громадських активістів «Основи громадської експертизи».

Метою тренінгу є підвищення спроможності громадських активістів до проведення громадської експертизи діяльності органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади.

Під час тренінгу учасники зможуть отримати знання й навички, необхідні для організації та проведення громадської експертизи діяльності органів місцевої влади та місцевого самоврядування.

Під час тренінгу будуть розкриті такі теми:

– Громадська експертиза як інструмент громадського контролю

– Методологія громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади

– Публічність та відкритість громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади як запорука фаховості та неупередженості

– Інституційне та організаційне забезпечення громадської експертизи діяльності органів влади в Україні

– Процедура проведення громадської експертизи

– Контроль інституту громадянського суспільства за упровадженням органами влади експертних рекомендацій у проведенні громадської експертизи.

Основу тренінгу складатимуть практичні вправи, які дозволять отримати навички, необхідні для успішного проведення громадської експертизи. Усі учасники, які після успішного завершення тренінгу ініціюють проведення громадської експертизи органів місцевої влади та місцевого самоврядування, зможуть отримувати консультації від організаторів тренінгу.

До участі у тренінгу запрошуються:

– представники громадських організацій

– громадські активісти

– журналісти

– студенти 4 та 5 курсів.

Участь у тренінгу безкоштовна. Для учасників заходу забезпечується: харчування (кава-пауза, обід) та компенсація вартості проїзду для учасників з інших населених пунктів.

УВАГА! Компенсація проїзду буде здійснюватись лише за наявністю квитків в ОБИДВІ СТОРОНИ.

Початок тренінгу: 21 червня 2014 р. о 10:00, реєстрація з 9:30.

Місце проведення тренінгу: офіс Центру «Тамариск» (пр. Кірова, 82Г)

Для участі у тренінгу потрібно заповнити анкету до 17 червня 2014 р. за посиланням: Реєстраційна форма

Кількість учасників обмежена, тому відбір буде проводитись на конкурсній основі.

Контактна особа: Віолетта Капітон (0562) 36 75 22, (093) 137 94 57, tamarisk@tamarisk.org.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published.