Інформація про можливості, якими можуть скористатися постраждалі різних категорій у конфлікті на сході України. Дізнавайтеся, як можна отримати грантову чи консультативну допомогу для розвитку Вашого бізнесу, шукайте партнерів та інформацію про тренінги, форуми і події у Вашому регіоні.

 

1. У січні-березні 2017 року Форум НДО в Україні, за підтримки Посольства Великої Британії, проведе комплекс тренінгів для розвитку потенціалу недержавних організацій та ефективного управління. Серії тренінгів пройдуть у Києві (січень-лютий 2017 року), Краматорську (лютий 2017 року), Маріуполі (березень 2017 року). Організації можуть подавати заявки на участь у всіх тренінгах, які їх цікавлять.

Детальніше – тут.

2. Український інститут міжнародної політики запрошує громадські організації та ініціативи  взяти участь у проекті «Запуск регіонів Донбасу». Цільовою аудиторією проекту є представники місцевих органів влади, представники громадського сектора (місцевий та регіональний рівень), місцеві активісти та групи з Донецької та Луганської областей. Дедлайн – 7 січня 2017 року.

Детальніше – тут.

3. Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна» в рамках реалізації проекту «Мобілізація жінок-переселонок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства» оголошує конкурс субгрантів (фінансування третіх сторін). Географія конкурсу – м. Київ, Київська, Донецька, Луганська, Харківська, Дніпропетровська, Полтавська, Запорізька, Одеська, Черкаська області. Дедлайн – 15 січня 2017 року.

Детальніше – тут.

4. БФ «Право на Захист» в межах статутної діяльності та впроваджуючи проект «Підвищення спроможності груп внутрішньо переміщених осіб», що фінансується NED, оголошує тендер для відбору тренерів для проведення низки тренінгів протягом січня-вересня 2017 року. Тендер проходитиме з метою вибору підрядників для розробки та проведення дводенних тренінгів для 20-25 представників громадських організацій в Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях (території, що контролюються українським урядом). Дедлайн – 16 січня 2017 року.

Детальніше – тут.

5. Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що виконується Міжнародним благодійним фондом «Український жіночий фонд» за підтримки USAID, проводить конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту. Для переможців конкурсу передбачається надання обладнання або інших активів, відповідно до заявки, а також експертна підтримка протягом 6 місяців. Дедлайн – 1 лютого 2017 року.

Детальніше – тут.

6. Школа для жінок із числа внутрішньо переміщених осіб із Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Полтавської областей, які хочуть і прагнуть стати блогерами, відбудеться 16-19 лютого 2017 року у тренінговому центрі «Mama Cares». Мета проекту – посилення професіоналізму лідерів жіночих організацій, особливо у сільській місцевості, у сферах онлайн правозахисту, а також – розвиток блогерства для запобігання конфліктів та ведення мирних переговорів шляхом об’єднання лідерів у Дніпропетровській, Полтавській, Луганській і Донецькій областях в єдину блог-платформу. Дедлайн – 1 лютого 2017 року.

Детальніше – тут.

7. Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» приймає заявки на отримання грошових грантів у рамках проекту «Стимулювання створення нових робочих місць для ВПО». Проект підтримує малий та середній бізнес, що має потенціал до розширення та створення нових робочих місць для громадян України, котрі мають статус ВПО та постійно проживають на території Донецької області. Дедлайн – 10 лютого 2017 року.

Детальніше – тут.

8. Громадська організація «Маріупольська Спілка Молоді» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) проводить конкурс соціально значущих міні-проектів серед молоді Маріуполя, Нікольського та Мангушського районів Донецької області. Передбачено фінансування проектів із заявленою на реалізацію сумою до 15 000 грн (проекти, в яких задіяно не менше 30 учасників). За наявності особливих обставин до участі в Конкурсі можуть допускатися проекти на суму до 25 000 грн. Дедлайн – 15 травня 2017 року.

Детальніше – тут.

9. Ініціативна група Попаснянського району Луганської області шукає партнерів для втілення проекту «Відновлення житла та надання роботи переселенцям і мешканцям прифронтових територій». Для забезпечення новосельців роботою є декілька бізнес-планів. Саме для їх втілення відбувається пошук партнерів серед грантодавців.

Детальніше – тут.

Матеріал підготовлений у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.