Зо два десятки громадських діячів, переважно – студентів, що представляють більшість вузів Дніпра, взяли участь у тренінгу «Ефективний соціальний проект: як організувати процес розробки проекту в команді», організованому Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск». Більшість учасників тренінгу – волонтери, студентські активісти, які тільки стоять на порозі створення громадських організацій.

«Я дуже сподіваюся, що на нашому тренінгу ви отримаєте необхідні знання, зрозумієте, що таке громадська організація, і більшість з вас зв’яже своє майбутнє з «третім сектором». Ми дуже на це розраховуємо», – зазначила у вітальному слові директор Центру «Тамариск» Тетяна Карельська.

Протягом двох днів молодих людей навчали втілювати свої ідеї в конкретні проекти і знаходити на них фінансування в міжнародних фондах.

«В Україні величезні можливості залучати кошти на проекти, що стосуються громадського та соціального розвитку. У тому числі – на молодіжні проекти. Але далеко не всі з тих, хто має прекрасні ідеї, знають, як це робити і володіють необхідним інструментарієм», – підкреслила провідний тренер Центру «Тамариск» Наталія Стаднічук.

Учасники заходу дізналися, що лежить в основі проектів, які закономірності при їх розробці, і взагалі – як правильно, крок за кроком, їх розробляти. Молоді громадські працівники навчилися правильно визначати завдання, ставити цілі і знаходити шляхи їх досягнення. Ознайомилися з особливостями подачі заявок на отримання грантів. Дізналися про нюанси роботи з кожним з провідних міжнародних фінансових донорів, що працюють в Україні.

З самого початку заходу його учасники розділилися на групи, так як подібна діяльність завжди командна, навіть на етапі розробки проекту. По завершенню тренінгу студенти перетворювали наявні у них ідеї в конкретні проекти.

Захід проводився за фінансової підтримки Фонду імені Ч.С.Мотта.

Leave a Reply

Your email address will not be published.