У січні-лютому 2017 року ПРООН та громадська організація “MART” проводять серію з восьми регіональних тренінгів з питань підходу до розвитку, заснованого на правах людини (ППЛ). Семінари призначені для місцевих та регіональних організацій громадянського суспільства та мають на меті розбудову їхньої спроможності щодо застосування підходу в їхній роботі.

Наприкінці 2016 року громадська організація «MART» за підтримки ПРООН провела 3-денний тренінг для 18 тренерів з різних організацій громадянського суспільства. Під час триденного навчання представники та представниці восьми регіональних організацій-лідерів (так званих хабів) отримали змогу краще розуміти основоположні принципи ППЛ, навчилися застосовувати його в своїх програмах і проектах, та отримали практичні навики щодо того, як стати тренерами з цієї теми.

Цього року тренери передаватимуть свої знання щодо ППЛ іншим організаціям громадянськог осуспільства у своїх регіонах: очікується, що в таких навчаннях візьмуть участь 160 громадських активістів.

Графік запланованих тренінгів викладає таким чином:

У рамках свого майбутнього проекту щодо підтримки розвитку громадянського суспільства ПРООН планує надати підтримку на конкретні ініціативи організацій громадянського суспільства стосовно поліпшення їхніх практик і політик у відповідності до вимог ППЛ.

Для того, щоб зареєструватися для участі у згаданих вище тренінгах, або для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до п. Олену Урсу на olena.ursu@undp.org.

Більше тут.