15 серпня 2018 року в місті Підгородне відбулася чергове зустріч в рамках діалогового майданчику в місті Підгороднього.

Цього разу, на зустрічі були присутні вже депутати, представники громадськості та культури.

В такому форматі це була перша зустріч, адже тільки на останній зустрічі, яка відбулася 6 червня 2018 року   було прийняте рішення, що є необхідність запросити депутатів – членів комісії з питань освіти, медицини, роботи з молоддю та сприяння розвитку культури та порту Підгородненської міської ради і Олександа Юнкевича депутата обласної ради.

На цій зустрічі присутні говорили про взаємодію. Вони скаржилися, що взаємодія на дуже низькому рівні і над цим необхідно працювати. Як зазначила Ганжа Алла, що коли люди бачать і чують один одного …Коли потреби в світі, об’єднанні, співтоваристві, підтримки (так багато звучало це слово в цьому просторі!) – превалюють, тоді з’являється довіра, безпека, свобода, яку люди будують, створюють самі – для себе і один для одного. Тоді виникають ідеї, будуються плани, питання вирішуються прямо на місці. І в очах (і в словах!) З’являється надія, натхнення, радість, і ми несемо це далі, і життя триває, тільки вже в іншій якості!

Всі присутні зупинилися на тому, що вони бажають зробити виїзний діалог, який буде переплетений з сімейним відпочинком.

Представники культури, зокрема Боброва Тетяна зазначила, що ми всі багато говоримо про відпочинок про зелений туризм але при цьому не робимо ні яких кроків. Тож Тетяна запропонувала розробити захід,  який ми всі разом проговоримо та приймемо рішення по ньому, а потім його реалізуємо.

Костянтин  Муха запропонував зустріч по розробці заходу провести в форматі діалогу.

Зустріч представників громадськості, культури та депутатського корпусу

Leave a Reply

Your email address will not be published.