Майстер-клас “Десять антикорупційних інструментів для сучасної громади” Олексія Літвінова пройшов 15 лютого 2023 року в Центрі “Тамариск”. В онлайн заході брали участь громадські активісти IV “Школи інформування та комунікації”.

Тренер разом з групою,  визначав що саме є корупційною діяльністю, розглядав Закон України про запобігання корупції та Конвенцію за цивільну відповідальність за корупцію. Учасники жваво обговорювали наслідки корупційних дій.

Деякі інструменти учасники вивчали ще на початку цього курсу, а ось таки як антикорупційна експертиза, Е-дата, Prozorro, наглядові ради комунальних підприємств учасники розглядали більш детально. Не прості питання дуже доступно пояснив тренер Олексій Літвінов. Учасники подякували йому за можливість дізнатися інформацію на великій кількості реальних прикладів.

Наприкінці майстер-класу група сформувала 10 інструментів, що підвищують прозорість та відкритість влади.

Захід проводився в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

Leave a Reply

Your email address will not be published.