– Нас познайомив «Тамариск»!

– Ми  навчалися разом в «Тамариску»!

– Зустрінемось в «Тамариску»!

– Змінюючи себе, ми змінюємо світ разом з «Тамариском»!

Дуже приємно чути такі слова від наших партнерів – громадських активістів, волонтерів, представників місцевої влади, журналістів, звичайних громадян, що брали участь в наших проєктах.

Друзі, ми дуже раді, що стали часткою життя багатьох організацій України! Ми пишаємось вами!  

Третього серпня 2021 року Центр підтримки громадських та культурних ініціатив «Тамариск» святкує день народження. Нам 20 років! Це багато і це дуже мало. Багато тому, що ми встигли зробити за цей час більше 50 проєктів для громадських активістів, студентів, волонтерів, ветеранів, соціальних працівників, правозахисників, депутатів та представників влади.  Мало тому, що попереду у нас дуже амбітні плани, безліч ідей та діяльність.

Команда «Тамариску» об’єднує професійних, цікавих, креативних, ініціативних і позитивних людей, які дуже люблять свою країну. Ми працюємо разом  з нашими партнерами заради розвитку громадянського суспільства України, підтримки демократичних перетворень та посилення голосу громади.

Про наші проєкти можна прочитати тут.

7 років тому Центр «Тамариск» став частиною Мережі Хабів громадянського суспільства України, і це важливий крок для нас!

Ми дуже вдячні міжнародним організаціям, що підтримували нас фінансово протягом віх цих  років:

  • ПРООН
  • Національний Фонд Демократії
  • Фонд Чарльза Стюарта Мотта
  • Європейський Союз
  • Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні
  • Агентство США з Міжнародного розвитку (USAID)
  • Міжнародний Фонд «Відродження» та інші

Завдяки їм відбувалися найкращі  події: тренінги, стратегічні сесії, форуми, фестивалі, фасилітовані зустрічі в громадах, діалоги, навчальні візити, подорожі, дитячі канікули для мешканців прифронтової зони, вуличні акції, флешмоби, виставки з прав людини та ще безліч заходів.

Завдяки підтримці донорських організацій були прийняті важливі рішення та підписані значущі документи, вроджувалася обласна програма розвитку громадянського суспільства тощо. Учасниками наших програм були більш, ніж 300 ОГС.

Для нас дуже важливо, що громадянське суспільство в Україні розвивається та отримує все більшу довіру серед населення.  А це означає, що шлях до демократії незворотній.

Вітаємо усіх наших друзів! Разом ми сильніші!

Команда Центру «Тамариск»

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.