Поодинці можна зробити так мало, разом можна зробити так багато. Обізнаність у законодавстві, вміння будувати конструктивний діалог і отримувати інформацію від органів влади сьогодні є питанням «на часі» для громадянського суспільства. Щоб у цій темі розібратись детально, команда Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» запрошує на одноденний тренінг «Як працювати із владою в умовах війни?»
Разом з тренером Олексієм Літвіновим учасники та учасниці заходу:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
![?️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb5/1.5/16/1f5d3.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f4cd.png)
![⏰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbb/1.5/16/23f0.png)
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/3r4KD6p4SthVgx837
До участі запрошуються представники та представниці громадських та благодійних організацій, члени ініціативних груп та волонтерських спільнот, які працюють у Дніпропетровській області.
Проєкт впроваджується Громадською спілкою «Мережа хабів громадянського суспільства України» в межах проєкту ПРООН «ЄС за діалог: зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).
![На зображенні може бути: 1 особа та текст](https://scontent.fdnk3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336358479_211576674787704_4313678409295228592_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=l6a82WLaOkwAX84oPFy&_nc_ht=scontent.fdnk3-2.fna&oh=00_AfAucXSwGkZo8-zwxgKQ9O2K4YUeDRADt_ONS3OFO_AQEA&oe=641CDF99)
1 Response to "Центр “Тамариск” запрошує!"
elenkakt24@gmail.com