Четверта “Школа інформування та комунікації” стартувала в Центрі “Тамариск”. Освітня програма, спрямована на підготовку професійних комунікаторів для організацій громадянського суспільства і створення між ними партнерських відносин. Учасники з декількох областей беруть участь в проєкті в ці складні для України часи.
Перший тренінг «Якісна комунікація – основа ефективності громадських діячів» відбувся 22-24 вересня 2022року в місті Дніпро.
Учасників привітала Тетяна Карельська – директорка Центру Тамариск. Вона відмітила нові виклики для громадянського суспільства та нові умови роботи. Деякі учасники проєкту були вимушені покинути свої домівки через окупацію або бойові дії. Тим важливіше підтримка один одного для нас сьогодні.
Першій триденний тренінг разом з громадськими активістами була Наталія Стаднічук – тренер, коуч, фасилітатор, експерт з питань проєктного менеджменту, розвитку організацій громадянського суспільства та ефективних комунікацій.
Захід проводився в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», що реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

Leave a Reply

Your email address will not be published.