10-11 листопада 2014 року в рамках реалізації проекту «Енергія для Cхідних мерів» фізико-енергетичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та ГО «НОВА Енергія» організовує семінар «Імплементація ПДСЕР» для підтримки зусиль місцевих органів влади, спрямованих на зміцнення енергетичної безпеки, зменшення залежності від вуглецевих видів палива, скорочення викидів діоксину вуглецю та покращення рівня життя мешканців регіону.

В рамках семінару буде презентовано передовий європейський досвід та практичні аспекти з розробки кадастру викидів СО2, роботи з базами даних, фінансування сталого енергетичного розвитку та модернізації міської мережі тепло забезпечення.

На семінар запрошено провідних європейських експертів із Італії, Боснії та Герцеговини: Роберто Бруно, Франческо Тінті, Петар Грево та Ранка Радіч, а також представників та голів територіальних громад, учасників ініціативи «Угода мерів» регіону.

Початок заходу: 8:30, 10 листопада 2014

Контактна інформація

Адреса: Україна, м.Харків, майдан Свободи, 6, північний корпус університету, 2-й поверх, фізико-енергетичний факультет, ауд. 228

Телефон для довідок: +38057 707-50-20, +380 97 925 72 49

Нагадуємо, що «Угода мерів» є провідною ініціативою, започаткованою Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Слідуючи цим зобов’язанням підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

Leave a Reply

Your email address will not be published.