Кафедра політології Національного Університету «Києво-Могилянська Академія» спільно з ГО Соціальна Академія «Caritas in Veritate» запрошують взяти участь у міжнародному науково-практичному семінарі «Етичні цінності та роль громадянського суспільства у протидії корупції», який відбудеться 3 березня 2015 у Культурно-мистецький центр Національний університет «Києво-Могилянська академія» Адреса: вул. Іллінська, 9.

В умовах поглиблення соціально-політичної та фінансово-економічної кризи корупція стає загрозою національній безпеці України, впливає на ефективність системи державного управління, функціонування органів державної влади й місцевого самоврядування, підриває усталені основи правопорядку, захищеність прав і свобод громадян. Семінар має на меті створити платформу для обговорення викликів у протидії корупції та розробити практичні моделі для подолання хабарництва на місцях. Фахівці у різних галузях, громадські діячі, підприємці, державні службовці, представники Церков запропонують практичні моделі у протидії корупції. Учасники семінару поділяться успішними прикладами подолання корупції і спільно з експертами розроблять практичні моделі боротьби з корупцією.

До участі у семінарі запрошуються українські політичні та державні діячі, представники громадських організацій, вчені та науковці,представники засобів масової інформації, представники Церков та студенти.

В рамках проведення семінару планується робота за такими напрямками:

– Етичні цінності у протидії корупції

– Роль і місце організацій громадянського суспільства

Семінар заплановано проводити у форматі поєднання в двох тематичних блоках:

експертних виступів;
запитань до доповідачей і обговорення їх тез.
Участь у події безкоштовно, за обов’язковою реєстрацією.

Реєстрація за цим посиланням

Просимо зареєструватися до 1 березня 2015 року.

Контактна інформація Оргкомітету:

Телефон оргкомітету:[097] 709 69 32 Тарас.

www.social-academy.com.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published.