Центр «Тамариск» продовжує навчання активістів Дніпропетровської області у “Школі безпеки”. 21 липня 2021 року Олексій Літвінов кандидат наук з державного управління та Олексій Андрєєв – експерт аналітик,  проводили майстер-клас “Безпекові аспекти громадської експертизи діяльності органів влади” на платформі ZOOM.

Учасники визначали існуючи основні моделі взаємодії між громадянським суспільством, активістами, органами влади та суспільством. Визначлии також основні інструменти та ресурси інститутів громадянського суспільства для просування власного впливу.

Учасникам “Школи безпеки громадського активіста” була запропонована практична вправа: на прикладі конкретного випадку фізичного нападу на активістку визначити фактори ризику, що призвели до виникнення нападу.

Під час обговорень думки розділилися. Але тренери відповідали на усі питання та прояснювали ситуацію. Головна мета майстер-класу: активісти мають точно визначати питання, що підлягають опрацюванню під час громадської експертизи, визначати обсяг роботи та будувати взаємодію з органами влади.

Проект реалізується  Центром підтримки громадських та культурних ініціатив “Тамариск” у співпраці з ГО «МАРТ» та Освітнім домом прав людини в Чернігові за підтримки Human Rights House Foundation та профінансовано Європейським Союзом.

Leave a Reply

Your email address will not be published.