Ресурсний центр для викладачів англійської мови, що підтримується Посольством США в Україні, запрошує викладачів загальноосвітніх та вищих навчальних закладів, студентів і всіх охочих на щотижневі науково-практичні семінари та засідання Молодіжного дискусійного та кіноклубу (англ. мовою).

Участь у заходах безкоштовна!

Детальна інформація на сайті: www.etrckyiv.com

Запрошуються всі охочі!

Середа, 10 і 24 червня, 16:00-17:30, Емілі Магазінер, викладач-методист, стипендіат за програмою Держдепартаменту, проведе семінари з викладання англійськой мови.

Середа, 17 червня, 15:00-16:30, Вебінар Презентація нової версії журналу для викладачів англійської мови «Форум»

П’ятниця, 19 червня, 16:00-17:30, Семінар з викладання іноземної мови Підхід до вивчення мови, що базується на виконанні завдань (Task-based Learning Approach)
Модератор: Олександр Москаленко, викладач англійської мови з 30-річним досвідом викладання всіх рівнів англійської мови, від початкового рівня до ділової і юридичної англійської мови. Засновник власного мовного центру. Автор книги “Як вивчати англійську мову” та численних статей з методики викладання і вивчення іноземної мови.

Засідання Дискусійного клубу

П’ятниця, 5 червня, 15:00 – 18:00 Тренінг: Психологічні аспекти лідерства, постановки цілей та інтерпретації міміки і мови тіла. Частина 2 (презентація/дискусія відбудеться англійською мовою)
Модератор: Ніколя Такусель, тренер з особистісного розвитку та лідерства, член громадської організації і волонтер, що працює в Україні з українськими військовослужбовцями з зони АТО.

Пятниця, 12 червня, 16:00 – 17:30 Концерт українського професійного струнного квартету «Сила любові» з коментарями про американську музику від викладача-методиста Емілі Магазінер.
Унікальна подія в Ресурсному центрі!!!
Ви маєте можливість насолодитись добіркою американських пісень та відомих музичних творів у виконанні професійних музикантів та дізнатись більше про кожен з них з коментарів американського викладача-методиста.

Молодіжний кіноклуб
Щочетверга (4, 11, 18 та 25 червня) з 15:00 до 17:30
Кіноклуб запрошує викладачів, старшокласників та студентів познайомитися із кращими зразками американського кіно. В програмі кіноклубу перегляд фільмів англійською мовою з субтитрами (англ.мовою). Кожен фільм супроводжується вступним словом про фільм та історію його створення, авторів, виконавський склад та цікаві факти. Щоразу після перегляду фільму відбуватиметься його обговорення.

Четвер, 4 червня – «Хороший рік»
(«A Good Year») (2006) (117 хв.) with English subtitles

Четвер, 11 червня – «Міст у Терабітію»
(«Bridge to Terabithia») (2007) (96 хв.) with English subtitles

Четвер, 18 червня – «Та, що здійснила диво»
(«The Miracle Worker») (1962) (106 хв.) with English subtitles

Четвер, 25 червня – «Американці/Гленгарі Глен Рос»
(«Glengarry Glen Ross») (1992) (100 хв.) with English subtitles

Для участі у заходах зареєструйтесь, будь ласка, по телефонам: (044) 425-77-75, 067-2307619, або ел. поштою:etrc_kyiv@yahoo.com.

Семінари та клуби відбудуться в приміщенні Ресурсного Центру за адресою:
Києво-Могилянська академія, вул. Сковороди 2, корп. 3, кімн. 121.

Leave a Reply

Your email address will not be published.