Центр “Тамариск” оголошує конкурс для активної, небайдужої молоді на участь у міжнародному тренінгу “Молоді активні громадяни завтрішнього дня”. Протягом 8 днів учасники будуть формувати у собі навички активного громадянина, який розуміє для чого співпрацювати з громадою, як це робити та обмінюватися досвідом у цій сфері.

Зараз з глобальною політичною кризою, що охопила Україну, молоді складно відчувати себе частиною Європи, і існує багато перешкод бути активними громадянами, які беруть участь у соціальному житті своїх громад.

Велика частина курсу буде присвячена європейському громадянству, пояснюючи своє значення, різницю між громадянствами ЄС, основних цінностей Європи, а також прав та обов’язків європейського громадянства. Ми будемо говорити про демократію і відповідальність свідомого громадянина.

Активна участь молодих людей на місцевому та міжнародному рівні – також буде центральною темою нашого тренінгу . Через використання різних інструментів ми хочемо активізувати молодь у різних громадах до позитивних змін серед своїх однолітків, створюючи в більшому масштабі ефект серед молоді в Європі.

Методологія, яка використовується для досягнення всього цього – неформальної освіта (мозковий штурм, круглі столи, дебати, презентації, моделювання, театр і заходи на свіжому повітрі.). Один день планується для навчального візиту в Києв для обміну досвіду з місцевою громадою/владою/організацією. А щовечера посиділки біля вогнища.

Дата тренінгу: 28 червня – 6 липня 2014р.

Місце проведення:Київська область.

Країни учасниці: Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Вірменія, Естонія, Італія, Латвія, Литва, Молдова, Україна.

Проживання та харчування за рахунок організаторів заходу. Учасник повинен сплатити витрати на власний проїзд.

Анкета для участі знаходиться за посиланням

Приймаються до 22 травня 2014р.

Контактна особа: Віолетта Капітон (093) 137 94 57

Leave a Reply

Your email address will not be published.