Тренінг «Написання проектів. Фонди ЄС», 24 – 25 березня, Київ – базовий тренінг, який дозволяє ознайомитись з структурою проекту, типами фінансових інструментів, що доступні зараз в Україні, основними помилками, що зустрічаються в проектних заявках та розпочати писати проекти для себе\своїх організацій.

Працюємо на реальних прикладах, розглядаючи подані та підтримані проектні заявки.

Детальніше тут: http://www.ceasc-bw.com/products/trening-napisannya-proektiv-fondi-jes-24-25-bereznya-kijiv/

_________________________________________________________________________________________________________

Інтенсив «Інституції оточення бізнесу: європейський досвід», 31 березня – 1 квітня, Київ – 2-х денна програма для тих, хто планує створення компаній в сфері консалтингу стосовно проектної діяльності, розвитку територій, написанні стратегій.

Покроково – як створити подібні інституції в Україні, як зробити їх успішними та прибутковими, як працюють такі організації на території ЄС та як розпочати партнерську діяльність з ними.

Детальніше тут: http://www.ceasc-bw.com/products/intensivu-institutsiji-otochennya-biznesu/

_________________________________________________________________________________________________________

Бізнес-тренінг «Інвестиційні проекти. Фонди ЄС», 27-29 квітня, Київ – 3-денний тренінг, в фокусі якого стоїть специфіка розробки, написання, планування, реалізації та звітності твердих – інвестиційних та інфраструктурних проектів.

Для кого: власники, керівники та працівники малого та середнього бізнесу (МСП), представники сфери фінансового та юридичного консалтингу, зацікавлені в залученні інвестицій з фондів ЄС на ведення та розвиток своєї діяльності та діяльності своїх клієнтів, представники органів самоврядування\агенцій регіонального розвитку, інші зацікавлені особи

Детальніше тут: http://www.ceasc-bw.com/products/biznes-trening-investitsijni-proekti-fondi-jes/

_________________________________________________________________________________________________________

Продовжено набір 5-ї групи для отримання післядипломної освіти «Управління європейськими проектами в фінансовій перспективі ЄС 2014-2020» – червень 2017 року – лютий 2018 року

9-ти місячна програма післядипломної освіти від університету UNS, Лодзь, Польща.

Детальніше тут: http://www.ceasc-bw.com/products/prodovzheno-nabir-5-ji-grupi/

Leave a Reply

Your email address will not be published.