Якщо ти втомився від карантину і відчуваєш, що тупцюєш на місці. Якщо хочеш прокачати свої компетентності. Зараз саме час!

Ласкаво просимо в команду професіоналів, здатних успішно контролювати владу і захищати громадський інтереси.

Центр «Тамариск» запрошує громадських активістів у квітні – травні 2020 року взяти участь у  майстер-класах і вебінарах:

  • Громадська експертиза діяльності органів влади або як контролювати владу
  • Аналіз державної політики на місцевому рівні або як приймати ефективні рішення
  • Прозорість та відкритість бюджетного процесу на місцевому рівні
  • Консультації з громадськістю від А до Я
  • 10 антикорупційних інструментів для сучасного суспільства

Третій майстер-клас  «Аналіз державної політики на місцевому рівні або як приймати ефективні рішення» пройде у п’ятницю 29 травня 2020 року з 16:00 до 18:00 у дистанційному режимі.

Під час майстер класу учасники матимуть змогу ознайомитися із різними методами аналізу політики, циклом вироблення політичних рішень, етапами вироблення та впровадження політичних рішень, залучення стейкхолдерів.

Разом із учасниками отримаємо інформацію про «зелені» та «білі» книги та їх роль у процесі вироблення та реалізації політик.

Наприкінці майстер-класу будуть підведені підсумки освітньої програми «Успішно контролюємо владу».

Майстер-клас проводить Олексій Літвінов – експерт з громадського контролю у сфері публічного управління та адміністрування, кандидат наук з державного управління, автор понад 120 наукових публікацій.

Для участі у заході необхідно до 15.00 29 травня зареєструватися за посиланням https://forms.gle/tXWtSwqp9ki71rCWA

Проведи час карантину з користю!

Освітня програма «Успішно контролюємо владу» проводиться в рамках проекту «Підвищення інформаційно – комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

Leave a Reply

Your email address will not be published.