12 травня 2018 р. Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» проводить  Форум «Створюємо своє майбутнє власноруч» для студентів міста Дніпро – учасників проекту «Активно долучаємось до позитивних змін у країні».

Місце проведення – база відпочинку «Лісова галявина» (с. Китайгород Царичанського району Дніпропетровської області).

У ході Форуму будуть підведені підсумки спільної діяльності. Учасники матимуть можливість обмінятись отриманими знаннями, навичками, цікаво та весело провести час. Відбудуться презентації молодіжних проектів з міст Підгородне, Кривий Ріг та Жовті Води.

На Форумі будуть працювати секції і кожен учасники матиме можливість обрати: пройти цікавий та захоплюючий квест чи взяти участь у постановці та вирішенні соціальної проблеми у форум-театрі, а, може, спробувати себе у ролі депутатів та реалізувати у країні соціально-економічні права. У  секції мультиплікації учасники взагалі зможуть побувати у ролі сценаристів і режисерів та створити справжній мультфільм на соціальну тематику.

Даний захід відбудеться в рамках проекту «Активно долучаємось до позитивних змін у країні», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Leave a Reply

Your email address will not be published.