11 червня 2021 року в Центрі “Тамариск” розпочалася серія онлайн майстер-класів  “Експертні комунікації з місцевою владою: аналізуємо, пропонуємо, контролюємо” для учасників ІІ та ІІІ “Школи інформування та комунікацій”.

Тренер Олексій Литвинов –  експерт з громадського контролю у сфері публічного управління та адміністрування, кандидат наук з державного управління.

Перший майстер-клас з темою “Аналіз державної політики на місцевому рівні або як приймати ефективні рішення” пояснює учасникам що таке політика  в громадах, хто є суб’єктом політики, які існують моделі прийняття рішень, які форми громадської участі використовують мешканці. Олексій Литвинов розповідал яким чином можна проаналізувати місцеві рішення, використовуючі відкриті джерела інформації, що сприяє впровадженню реформ, а що навпаки – заважає.  Під час майстер-класу простою мовою тренер доносив дуже важливі для активістів громади поняття.

 Заняття проходили на платформі ZOOM, учасники працювали великою групою, а також ділилися досвідом про свої громади в маленьких групах. 

Захід проводився в рамках проєкту «Підвищення інформаційно-комунікаційного потенціалу організацій громадянського суспільства Східної та Центральної України», який реалізується Центром «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії.

Leave a Reply

Your email address will not be published.