Громадська організація «Центр підтримки громадських та культурних ініціатив «Тамариск»  продовжує навчальні тренінги для представників громад  Дніпропетровської області. У жовтні 2023 року громадські активісти та активістки,  представники та представниці органів місцевого самоврядування досліджували тему адвокатування змін на місцевому, обласному, національному рівні під час дводенного тренінгу «Адвокація від А до Я».

Тренери знайомили учасниць та учасників з основними  етапами та інструментами адвокаційної кампанії, особливу увагу приділяли підготовчим процесам: аналізу,  збору даних, залученню відповідних фахових експертів, визначенню мети.

Учасницям та учасникам була запропонована ділова гра, яка викликала захоплення. Представники органів влади та громадські активісти вчилися формувати спільні команди для проведення адвокації,  розробляти сценарії адвокаційної кампанії, а також план її проведення. Додатково учасники отримали інструментарій для оцінки впливу адвокаційної кампанії.

Захід організовано в межах ініціативи «Створення та підтримка діяльності Мережі робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості у семи територіальних громадах Дніпропетровській області», яку впроваджує Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».

Leave a Reply

Your email address will not be published.