Як залишатися продуктивними у своїй роботі та у внутрішніх комунікаціях, якщо вам потрібно працювати у режимі — #ЗалишаюсяВдома? Кілька порад:
Розмежуйте робоче та особисте життя
Віддалена робота — перевірка вашої здатності управляти собою. Тож, вранці збирайтесь так, наче ви йдете на роботу. Це радше не про офісний дрес-код, а про налаштованість на роботу.
Локація, що надихає. Працювати!
Для роботи повинно бути виділено спеціальне місце. Постарайтеся організувати собі робочий простір — де не буде телевізора, зайвих домашніх речей, дитячих іграшок та ліжка.
Майте план
Хто працює з дому, сам собі начальник. Дуже легко дозволити собі закінчити роботу раніше або пізніше. Тому тут важливо мати план, чіткий розклад — і спробувати таки його дотримуватися.
Комунікуйте онлайн
Аби заповнити розрив у спілкуванні під час карантину, варто мати людей, з ким можна зв’язатись, коли відчуваєте потребу поспілкуватися. Обирати час від часу відеодзвінки, замість чатів у Slack чи Фейсбук-месенджері, хоча чатики теж непогана ідея. Для робочого спілкування важливо вийти за межі електронної пошти та використовувати інші діджитал інструменти, які краще повторюють досвід роботи в офісі — особисте спілкування та чітку комунікацію.
Не втрачайте переваг роботи з дому
Менеджери повинні пам’ятати, що не кожен насправді хоче/може працювати з дому. Це може бути стресом для багатьох. Оскільки компанії все частіше схиляються до того, щоб працівники працювали вдома, зокрема у час спалаху коронавірусу, важливо чути та підтримувати колег, які складно переживають такі зміни. Спільний доступ до екрану/документів — це ще одна можливість, аби люди відчули командність, долучались до обговорення, приймали спільне рішення.
Залишаюся Вдома: Добірка інструментів для ефективної комунікації онлайн.
100 корисних інструментів та ресурсів для громадських організацій.
Сайти і сторінки в мережах, де розміщується перевірена інформація про коронавірус в Україні:
Гаряча лінія тимчасово працює в тестовому режимі 0 800 505 201
|