06 квітня 2019 року в місті Підгородне Віталій Моргун експерт Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» проводив #ГруСвітГромад для молоді із клуба «Кіномультика».
Молодь була в захваті від гри особливо коли були вибори міського голови. На кожному ігровому столі як мінімум було 4 кандидати на міського голову.
Крім того, під час гри Віталій Моргун розповідав про основи розвитку місцевих громад, про діяльність місцевих інституцій та про бюджет и різних рівнів.
Молодь була задоволена грою та атмосферою під час гри.
![](https://scontent.fdnk2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/58113474_2238703792863204_4415871905282654208_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fdnk2-1.fna&oh=3134296795948bdd27d2caa72476d3d8&oe=5D72B703)
![](https://scontent.fdnk2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/s2048x2048/57099021_1251214198365413_5320884740763418624_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fdnk2-1.fna&oh=adb741b23b81917aa03e79d6dcf66140&oe=5D3013B3)
![](https://scontent.fdnk2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/57203882_416556332542954_1933709394667634688_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fdnk2-1.fna&oh=955cc8bc049b5e51b38a0c8395f42cc4&oe=5D2DBC91)
![](https://scontent.fdnk2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/s2048x2048/57170648_340235026681036_5567648964313874432_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fdnk2-1.fna&oh=c8d7f0b64074da80aca8518dc84c7c53&oe=5D7555CC)
![](https://scontent.fdnk2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/57882332_320224228687958_2760898273148403712_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fdnk2-1.fna&oh=0199987c61e4c3ed4f6b5767667be086&oe=5D39A95B)
![](https://scontent.fdnk2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/s2048x2048/57154345_491951071341874_2864890134443065344_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fdnk2-1.fna&oh=4872c85f95e7ebb3fd0d4ccaba8743e6&oe=5D400BB1)