17 грудня 2014 в Національному заповіднику «Софія Київська» (вул. Володимирська, 24) відбудуться заключні події Фестивалю соціальної реклами.

А зараз активно триває прийом робіт на творчий конкурс 8-го Національного фестивалю соціальної реклами. Детальніше.

У числі останніх новин:
Велике Журі Фестивалю очолив Олександр Горлов, засновник і співвласник агентства TABASCO, засновник та ідейний керівник Біржі соціальної реклами. Олександр – не тільки визнаний професіонал реклами, але і людина, яка зробила багато хорошого для розвитку соціальної реклами в Україні.

Роботи, що надходять на творчий конкурс Фестивалю, вражають широким спектром соціальних проблем: від пропаганди здорового способу життя до протидії корупції, від патріотичних тем, які зараз особливо актуальні до проблем екології та інше-інше-інше. Оргкомітет, вже традиційно, не став обмежувати тематику НФСР. В той же час, партнери Фестивалю запропонували тематичні номінації.

Так, Партнер Фестивалю Соціальна ініціатива «Споживай розумно» у своїй тематичній номінації підняв актуальну тему відповідального споживання енергетичних напоїв (бриф можна переглянути за посиланням).

Партнер Фестивалю Програма розвитку ООН в Україні запропонував для своєї тематичної номінації таку проблему: «Змінімо життя на краще! Будуємо нову країну разом!»

Термін подачі робіт продовжено до 12-00 12 грудня ц.р. (12.12.2014).

Leave a Reply

Your email address will not be published.