15-16 січня 2019 року в Центрі «Тамариск» був проведений тренінг «Менеджмент соціального проекту» в рамках 8-ої Школи позитивних змін. Участь у тренінгу взяли представники 20 громадських організацій з Дніпропетровської. Запорізької, Кіровоградської. Луганської, Донецької, Харківської областей.

Під час тренінгу учасники у групах проходили основи менеджменту соціальних проектів.

Розпочинали учасники з вивчення таких тем як оцінка ризиків, фази розвитку команди і організація її роботи.

Початок менеджменту з цих трьох аспектів важливий, оскільки не оцінивши ризики – розпочинати будь-яку справу важко. Не розуміючи фази розвитку команди та підходи до організації її роботи, вибудовувати подальше планування, а точніше реалізовувати проект, буде неможливо.

Далі, учасники проходили як правильно складати робочий план, проводити моніторинг й оцінювати свій проект. Також, важливим і найбільш обговорюваним було питання по фінансовому менеджменту проекту. А, мабуть, найбільш складним було питання по підготовці й оформленні звітності. Тренінг проводився на основі постійної групової роботи та командної взаємодії.

Захід провів Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» за фінансової підтримки Фонду імені Ч.С. Мотта.

Leave a Reply

Your email address will not be published.