30-31 травня 2018 року у місті Дніпро в Центрі підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» проведено тренінг «Основи фасилітації» для першої групи учасників Школи позитивних змін. Участь у заході взяли громадські організації з Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької, Луганської областей.

У ході тренінгу учасники отримали знання та навички з питань фасилітації процесу  у різних соціальних групах. Під час навчання представники громадського сектору засвоювали інструменти  фасилітації, визначали основні компетенції та навички фасилітатора. У ході групової роботи кожен учасник на практиці мав можливість побути фасилітатором.

Учасники навчались аналізувати процес з позицій: учасника, фасилітатора та наглядача.

Після тренінгу учасники поділились відгуками:

«Навіть не можу уявити, що я не знав цей матеріал. Зараз від засвоєного матеріалу мене переповнює бажання створювати, використовувати вміння на практиці у своїй громаді».

«Цей тренінг для мене бомба, фасилітація – це робота з людьми , а цього саме і не вистачає. Я навчилась працювати з людьми у різних ситуаціях. Знайте «Тамариск» – це супер . Я, як староста, навчилась тримати аудиторію».

«Чудова група і тренер. Добре підібраний курс тренінгу».

7-ма «Школа Позитивних Змін» проводиться в рамках програми Центру підтримки громадських  і культурних ініціатив «Тамариск» за фінансової підтримки Фонду імені Ч.С. Мотта.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.