3-4 травня 2018 року у м. Дніпрі в Центрі підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» проведений тренінг «Ефективні комунікації в громаді»  в рамках 7-ої «Школи Позитивних Змін». Участь у тренінгу взяли 20 громадських організації з Дніпропетровської, Харківської, Запорізької та підконтрольних територій Донецької та Луганської областей.

Навчання під час тренінгу було сфокусовано на двох аспектах: міжособистісних комунікаціях (один на один), що відбуваються в межах роботи в організаціях громадянського суспільства з представниками цільових аудиторій, колегами, волонтерами, партнерами, донорами тощо, та комунікаціях з групами людей під час роботи в організаціях.

У ході тренінгу учасники отримали знання з ефективних комунікацій, основних принципів та підходів щодо розвитку комунікативних навичок. Під час групової роботи  були продемонстровано та пропрацьовано інструменти  ефективної міжособистісної та міжгрупової комунікації.

Особливу зацікавленість у учасників викликали складові тренінгу: як розвити навички активного слухання, техніка конструктивного зворотного зв’язку, зниження емоційної напруги та підхід до групової динаміки.

У відгуках учасники зазначали:

– «Для мене новими були теми зниження емоційної напруги та метод бутерброда».

– «Сподобалися командні ігри з учасниками тренінга, вивчення групової динаміки, прийоми привернення уваги, прийоми на встановлення контакту. Відкрила для себе, що можна в комунікаціях використовувати де-кілька каналів. Цікавим та корисним був принцип двосторонньої аргументації».

– «Для мене стала надважливою тема стосовно контролю власних емоцій. Відкрила для себе новий підхід до групової динаміки».

Тренінг проводила ведучий тренер Центру «Тамариск» Наталія Стаднічук

7-ма «Школа Позитивних Змін» проводиться в рамках програми Центру підтримки громадських  і культурних ініціатив «Тамариск» за фінансової підтримки Фонду імені Ч.С. Мотта.

Leave a Reply

Your email address will not be published.