Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» оголошує набір представників організацій громадянського суспільства на дводенний тренінг «Ефективний соціальний проект: як організувати процес розробки проекту в команді», який відбудеться 18-19 серпня 2016 року у м. Дніпро.

До участі у тренінгу запрошуються ОГС Дніпропетровської області та підконтрольних Україні територій Донецької і Луганської областей

Під час тренінгу учасники отримають практичні знання щодо структури та основних складових соціального проекту, ознайомляться з ефективними підходами до процесу розробки проекту.

Практична робота на тренінгу буде сфокусована на розробці реальних проектів, які учасники прагнуть практично реалізувати, актуальних для їхніх організацій і ініціативних груп.

В програмі тренінгу:

Тренінг проводить:

Наталія Стаднічук – тренер, коуч, фасилітатор. Експерт з питань проектного менеджменту, розвитку організацій громадянського суспільства та ефективних комунікацій.

Участь у тренінгу безкоштовна!

Організатори заходу компенсують витрати на проїзд в обидва кінці та забезпечують учасників на час тренінгу матеріалами і харчуванням (кава-паузи, обід).

Електронну анкету можна заповнити тут:

https://goo.gl/forms/83i5ZVZXSYbIKqm73

Заявки на участь у тренінгу приймаються до 10:00 15-го серпня 2016р.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.

При виникненні питань звертатися на електронну пошту tamarisk.org.ua@gmail.com або  за телефонами:

(0562) 36 75 22,  (099) 318 42 45  (Ольга Шрейдер)

 Захід проводиться за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії (NED).

Запрошення на тренінг 18-19 08 2016